FURNITURE / Chairs and Stools / Chairs 9669148
nr 966 9148
CHAIRS
8 pcs, England, wear, damages.
8 st, England
Condition: slitage, skador
1000
SEK 700
Monday June 8 2015
at 19:31:10
6/6 11:04:27